Każdy z nas chce świetnie wyglądać. Niestety zabieganie i brak czasu powodują, że łatwo wpadamy w pułapki: złych nawyków, nieprzemyślanych porad lub dyktaturze powszechnych trendów. Nasza szafa staje się miszmaszem tego w czym nieźle wyglądamy i słabo się czujemy oraz tego w czym nam wygodnie, ale wyglądamy niekorzystnie. Wtedy kierujemy się ku stylistkom, mając nadzieję, że od ręki znajdą one wyjście z sytuacji i wykreują nową nas. Czy taka metamorfoza jest w ogóle możliwa?

stylistka-malgorzata-sikorska-lusterko

Czym jest przemiana wizualna?

Samo określenie “przemiana wizualna” nazywana częściej “metamorfozą” może u niektórych powodować gęsią skórkę i wydawać się górą, na którą nie są w stanie się wspiąć. Taką, która ich przeraża.

Myślą, że po drodze na tę górę są jakieś potwory, które chcą ich zjeść. Są nimi: ubrania, w których źle się czują, ale dobrze wyglądają na zdjęciu, fryzury, których nie lubią, bo układają się dobrze tylko u fryzjera lub biżuteria, której w życiu by nie założyli, ale kolorystycznie niby pasują i przede wszystkim opróżniona kieszeń na te wszystkie przedmioty i usługi.

Nie 🙂 Zupełnie nie na tym to polega.

Przemiana wizualna zaczyna się w Twojej głowie!

Przede wszystkim, przemiana wizualna zaczyna się w Twojej głowie. Od decyzji, że w ogóle ją chcesz. Od momentu, w którym przeglądając swoje ubrania stwierdzasz, że czegoś Ci brakuje. Od czasu, gdy patrząc na swoje zdjęcia, czujesz niezadowolenie. Nie zachwycasz się tym, co na sobie masz.

Przemiana wizualna to proces a TY decydujesz, kiedy rozpocząć. Odbywa się bardzo małymi etapami, z których każdy przychodzi tylko wtedy, gdy jesteś na niego gotowa.

Przemiana wizualna to przede wszystkim uwydatnienie Twojej osobowości poprzez odpowiednio dopasowane i dobrane ubrania. Takie, w których zarówno czujesz się dobrze, jak i wyglądasz pięknie. Takie, w których promieniejesz, a kobiety i/lub mężczyźni obracają się za Tobą, jak nigdy wcześniej.

Taka wizualna przemiana dla każdego jest innym, rozłożonym w czasie procesem. Zazwyczaj składa się na niego szereg elementów, takich jak:

· podwyższenie poczucia własnej wartości;

· polepszenie kondycji zdrowotnej;

· mniejszym lub większym modelowaniem sylwetki.

Nadal o wszystkim decydujesz TY 🙂

Przemyślana przemiana to nie tylko radosna wycieczka na zakupy od razu po ustaleniu, w jakich kolorach i fasonach będzie Ci dobrze. To podzielony na etapy proces, w którym uczestniczę, o ile oczywiście tego zechcesz, i na początku, i na końcu. Staję się nie tylko Twoją stylistką osobistą, ale również zaufaną osobą, z którą możesz rozmawiać o kwestiach wizualnych, zarówno gdy nosisz rozmiar XXL, jak i XS.

Rola stylistki w przemianie wizualnej

Stylizacje, które robię moim klientom, nie są podyktowane wyłącznie aktualną modą, tym co noszą modelki czy celebrytki, tylko indywidualnymi preferencjami danej osoby. Oczywiście jestem na bieżąco ze wszystkimi trendami, jednak zawsze dla mnie na pierwszym miejscu jest dobre samopoczucie klientów i to, jak sami widzą siebie w danej stylizacji.

Moim celem są trwałe efekty w decyzjach ubraniowych moich klientów (trwała przemiana wizualna), a co za tym idzie – w ich postrzeganiu siebie, w ich myśleniu o sobie i w ich podejściu do swoich codziennych stylizacji.

Skip to content