Znajdź swój styl ubioru razem z Dressnostress.pl

 

Kieruję się zasadą „Chcę Cię ubrać, nie przebrać”. Zależy mi na tym byś poczuła się wyjątkowo w swoim nowym wydaniu. Dążę do tego, by Twoja osobowość i charakter współgrały z komfortową stylizacją. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, starając się zrozumieć, jaki styl ubioru pasuje do Ciebie najbardziej i odzwierciedli Twoje wewnętrze piękno. Jestem tu po to byś odważyła się na swój pierwszy krok w świecie mody. Najważniejsza w tworzeniu Twojego unikalnego stylu jesteś właśnie Ty! 🙂

 

Stylistka-mody-w-poznaniu-dressnostress.pl-malgorzata-sikorska-stylista-wizerunkowy

 

Porozmawiaj z profesjonalną stylistką mody.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz metamorfozy szafy, analizy kolorystycznej, odnowienia lub odświeżenia swojego stylu, porady podczas zakupów osobiście bądź online zapraszam Cię do pierwszej bezpłatnej konsultacji telefonicznej ze stylistką mody. W Poznaniu możemy wybrać się razem na zakupy, pokażę Ci jak dobierać dodatki do Twojego stylu ubioru, bo jak dobrze wiemy, to dodatki stanowią kropkę nad „i”. Przygotujemy razem gotowe stylizacje na każdy dzień czy okazję. Ułatwią Ci one podejmowanie decyzji na co dzień, ale i udowodnią, że moda jest po to, by podkreślić Twoje atuty i dodać Ci pewności siebie.

Gotowe zestawy ubrań zaoszczędzą Twój czas i co najważniejsze pozbędziesz się myśli pod tytułem „nie mam się w co ubrać”. 🙂 Razem stworzymy niezapomnianą stylizację na pierwszą randkę, czy ważne biznesowe spotkanie, by zachwycić pierwszym wrażeniem. Może potrzebujesz pomocy w zbudowaniu szafy kapsułowej? Chętnie pokażę Ci, jakie kroje i kolory powinny się znaleźć w Twojej garderobie, by móc każdego dnia wyglądać ponadczasowo i modnie.

Jestem elastyczna i otwarta na współpracę zarówno z klientem indywidualnym, jaki i również na współprace biznesowe. Porozmawiaj ze mną przez telefon lub umów się na spotkanie przez WhatsApp, SMS, e-mail, na aplikacji Messenger lub przez Instagram.

Do usłyszenia i do zobaczenia! 🙂

 

Skip to content