Voucher na zakupy ze stylistką mody

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent? Może Twoja przyjaciółka, mama, siostra, córka, dziewczyna ma niedługo urodziny? Mam dla Ciebie propozycję, która idealnie sprawdzi się jako wymarzona niespodzianka. Podaruj voucher dla bliskiej osoby na spotkanie z profesjonalną stylistką mody w Poznaniu! 🙂

Voucher_na_zakupy_ze_stylistka_mody_w_Poznaniu

Przegląd szafy razem z profesjonalną stylistką

Czy słyszysz od przyjaciółki, że w jej szafie nie ma miejsca na nowe ubrania i jak zawsze przed wyjściem stwierdza, że nie ma co na siebie włożyć? Kupowanie ubrań online nie daje jej takiej przyjemności jak kiedyś, a chciałaby odświeżyć garderobę? Przychodzę z pomocą! Prezent jaki na pewno przypadnie do gustu każdej kobiecie – voucher. 🙂

Bony podarunkowe to świetna opcja kiedy nie mamy konkretnego pomysłu na prezent, ale mniej więcej wiemy co potrzebuje nasza przyjaciółka. Voucher to też swoboda wyboru. Wspólne zakupy, analiza sylwetki, a może stworzenie gotowych stylizacji na każdą okazję?

Spotkanie z osobą obdarowaną możemy umówić w domu zaczynając od przeglądu szafy, bądź w galerii i zrobić razem zakupy z doświadczoną stylistką. Angażując się w spotkanie z bliską Ci osobą opowiem jakie są najświeższe wiadomości związane ze światem mody oraz zajmiemy się analizą kolorystyczną. 🙂

Personal shopper – czyli wsparcie podczas zakupów

Mając duże doświadczenie w aktualnych trendach modowych możesz mieć pewność, że osoba obdarowana będzie w dobrych rękach. 🙂 Udowodnię, że każdy może świetnie wyglądać i jednocześnie czuć się sobą. Podczas usługi stylistka pracuje nad tym, by pewność siebie rosła z każdym zerknięciem w lustro. 🙂

Pamiętaj, że podarunek w postaci vouchera zaowocuje w przyszłości zaoszczędzeniem czasu. Dzięki temu możesz zrezygnować z codziennych dylematów przed szafą. Jako osobista stylistka mody pokaże Ci na spotkaniu, że nasz wygląd może odzwierciedlać naszą osobowość. Dzięki temu możesz zobaczyć, że nie trzeba zamykać się na konkretne kroje czy kolory.

Zakupy ze stylistką – odkryj zalety!

Zastanawiasz się, czy zakupy ze stylistką to odpowiedni dobry prezent?

Jako profesjonalna stylistka zawsze upewniam się na podstawie analizy sylwetki, że kupowane ubrania pasują idealnie do danej osoby. Nie chcemy przecież kupować czegoś, co nigdy nie będzie na nas dobrze wyglądać, włożymy to do szafy i o tym zapomnimy.

Zawsze, kiedy każda z nas decyduje się zrobić okresowy przegląd szafy raz na jakiś czas, nie możemy nadziwić się, jak szeroką i jednocześnie bezużyteczną mamy garderobę. 🙂

Po drugie, personal shopper to także usługa dotycząca tego, co jest obecnie w modzie, a co nie, aby kupowane ubrania stanowiły najlepsze prezenty.

Kup voucher dla bliskiej osoby

Voucher możesz wykupić osobiście lub zostanie on wysłany pod wskazany adres. Zakupy z voucherem zasadniczo nie różnią się od tych bez niego – po prostu środkiem płatniczym jest kupon prezentowy.

Wielką zaletą usługi zakupu vouchera jest fakt, że prezent wybiera sam obdarowany – nie musimy się martwić o nietrafiony podarunek – wszak wszystkie zakupy i usługi, jakie osoba korzystająca z kuponu zrealizuje, będą dokładnie takie, jakie sama chce!

Czy może być coś lepszego, niż prezent, jaki sami sobie wybierzemy? 🙂

Jak wygląda usługa z profesjonalną stylistką?

Pierwszym krokiem do zakupu ubrań przez każdą z nas powinno być jak najlepsze poznanie samej siebie. Jakie są moje niepewności? Jaki kolor uważam za najlepiej podkreślający mój odcień skóry? Jaki styl ubioru sprawia, że czuję się pewnie, komfortowo i pięknie? Lubię odważne i przyciągające wzrok kreacje czy może proste wzory, niezbyt rzucające się w oczy?

Gdy pomogę Ci już poznać wszystkie te rzeczy, chętnie przedstawię Ci, co obejmuje usługa w dalszym kroku i czym się kieruje w tworzeniu stylizacji:

  • porady jak dobrać odpowiednie fasony ubrań do typu sylwetki
  • dobór dodatków do stworzonych stylizacji
  • analiza kolorystyczna osoby obdarowanej
  • spełnienie marzenia o idealnie skrojonej garderobie
  • najważniejsze – zagwarantowane dobre samopoczucie 🙂

Skorzystaj z porad podczas zakupów ze stylistką i wybierz idealny prezent w postaci vouchera. Ostateczną decyzję o tym jak ma wyglądać spotkanie możemy ustalić wcześniej kontaktując się online. Chętnie odpowiem na każde pytanie.

Wybierz voucher dla bliskich, by sprawić im niezapomniany prezent. 🙂

Skip to content