Portfolio

Dress-no-Stress-Malgorzata-Sikorska-portret
Poznaj dotychczasowe współprace Dress no stress

Tylko praktyka prowadzi do Mistrzostwa!

Doborem ubrań i stylizacjami interesowałam się od zawsze. Z czasem branża stylizacyjna zaczęła mnie wciągać coraz bardziej i stało się dla mnie naturalne, że powinnam wyjść ze swoją wiedzą i umiejętnościami do ludzi. Uczynić ją działalnością profesjonalną. Dlatego w 2017 roku utworzyłam markę Dress no stress.

Dzięki ciężkiej pracy i odwadze udało mi się nawiązać współpracę z wieloma firmami i instytucjami. Owoce tej pracy tworzą portfolio mojej marki. Są dowodem na to, że potrafię pracować z osobami w każdym wieku. Nawet pod presją czasu przygotuję stylizacje zgodne z potrzebami projektu lub indywidualnymi preferencjami klienta pasujące do aktualnej mody i trendów.

Stylowo Nakręceni 2018

Przełom!

Każdy kto realizuje własne projekty wie, że ile trzeba zainwestować czasu i wysiłku by zacząć odnosić sukcesy. W moim przypadku był to rok. Okrągły rok w trakcie, którego ciężko pracowałam, a mimo to nie miałam pewności czy mam prawo nazywać się „stylistką”.

Punktem zwrotnym, który zmienił moją postawę było zgłoszenie się konkursu do Stylowo Nakręceni 2018. Postanowiłam, że jestem profesjonalistką i nie boję się oceny ze wymagającego jury w którym zasiadali Maffashion i Grzegorz Bloch.
Wiara w moje umiejętności opłaciła się i wygrałam!

Potwierdziłam, że stylizuję naprawdę dobrze. Jestem dumna z bycia stylistką!

maffasion-malgorzata-sikorska-stylowo-nakreceni
Dla agencji castingowej Gawagai przygotowywałam

stylizacje modeli i modelek reklamowych!

Budowanie stylizacji na zadany temat jest sporym wyzwaniem. Dlatego współpraca z agencją Gawagai zawsze niesie ze sobą dreszczyk emocji! Szczególnie dumna jestem ze stylizacji przygotowanych w roku 2019 w ramach projektu promującego samą agencję. Stylizacje dziecięce to bardzo ciekawa dziedzina, z którą nie pracuje się codziennie i która znacząco wzbogaciła moje portfolio. Na szczęście z dziećmi dogaduję się bez problemu, więc współpraca przyniosła doskonałe efekty!

Projekt promocyjny WGO

Coraz większe wyzwania

W 2020 roku otrzymałam propozycję współpracy przy projekcie promocyjnym największego w zachodniej Polsce operatora hurtowego rynku ubrań: Wielkopolskiej Giełdy Odzieżowej. We wrześniu z radością dołączyłam do realizacji, w trakcie której stylizowałam modeli i modelki na potrzeby nagrań. Było to zadanie wyjątkowo trudne, ponieważ stylizacje miały być nie tylko modne. Stanowiły one główne narzędzie budowania dynamiki scen. Ukoronowaniem tej współpracy są klipy promocyjne, z modelami ubranymi w przygotowane przeze mnie stylizacje.

tania-stylistka-poznan-opinie
Top Secret

Kooperacja.

Współpracę Dress no stress z Top Secret rozpoczęłam od serii konsultacji stylistycznych w poznańskich salonach marki. Moje zaangażowanie szybko zostało docenione i jeszcze w tym samym roku zostałam zaproszona do organizacji, w roli stylistki, na 23. urodziny marki w salonach Top Secret Posnania i Marcelin! Regularnie organizujemy wspólną akcję Zakupy ze Stylistką, w salonie Top Secret Marcelin promującą przemyślane tworzenie swojego własnego stylu.

Akademia L'Oréal

Ucząc kreuję wartość dla siebie i innych

Jednym z moich głównych założeń stylizacyjnych jest edukacja klientów, by samodzielnie radzili sobie w codziennej walce o świetny wygląd. Wiele obszarów tej wiedzy ma charakter uniwersalny. Dlatego podjęłam wyzwanie i prowadzę również działalność szkoleniową dla profesjonalistów z różnych branż. Ukoronowaniem moich działań w tym zakresie było szkolenie dla Akademii L`Oreal, gdzie w przystępnej formie podzieliłam się swoją wiedzą z zakresu analizy kolorystycznej z adeptami sztuki stylizacji fryzur.

sesja-body-positive-ubrania-dress-no-stress-bielizna-lovely-you-fascynatory-yokodesign
Projekt Body Positive.

Pewność siebie to nie metka z rozmiarem

Od lat pomagam kobietom w odnalezieniu własnego stylu. W trakcie pracy dostrzegłam, że wiele z nas ma trudność z zaakceptowaniem i pokochaniem własnego ciała, co wpływa na nasze wybory modowe i życiowe.

Dlatego rozmawiając z przyjaciółkami, z którymi stale współpracuję: brafitterką prowadzącą salon Lovely You oraz Ewą Okularczyk kreatorką fascynatorów i innych nakryć głowy YOKOdesign wpadłyśmy na pomysł oraganizacji sesji zdjęciowej w temacie Body Positive.

Miejscem realizacji tej sesji była cukiernia Bezowa BEZA a fotografce Emili Staszków pozowały Gracjaq Błaszczyk, Paula Perez i Sylwia Błach.

KASKADA FASHION

Sprostam wszystkim rozmiarom ubrań

Praca stylistki to nie tylko dobieranie nowych ubrań, ale przede wszystkim przekazywanie wiedzy o tym jak wykorzystać już posiadane zasoby. Dlatego zapaliłam się do pomysłu dzielenia się wiedzą i trikami na kanale KASKADA FASHION, polskiego producenta niebanalnej odzieży damskiej.
Długofalowa współpraca z marką KASKADA pozwala mi zaopiekować się klientkami o mniej typowych rozmiarach, które zostały porzucone przez sieciówki i main streamowe butiki.

malgorzta-sikorska-kaskada-fashion-porady-modowe

Dowiedz się więcej o mnie i moim doświadczeniu oglądając wideo!

Współpracuję z najlepszymi i ciągle dbam o swój rozwój. Nie tylko szkolę, ale też biorę udział w szkoleniach i konkursach. Wszystko po to, by zagwarantować Ci stylizację szytą na miarę - Twoją i czasów, w jakich żyjemy!

Play
Play
Play
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider
Skip to content